STRONY INTERNETOWE

strony internetowe konin

Dobrze wykonana strona internetowa to najlepsza reklama dla Twojej firmy !

 

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych zgodnych z obecnymi standardami. Projekt rozpoczynamy od rozmowy z klientem, przygotowaniu grafiki kończąc na jej zaprogramowaniu. Wykonujemy strony w formie wizytówki, oraz projekty bardziej rozbudowane, sklepy internetowe, portale społecznościowe. Poniżej znajduję się kompletny opis realizacji. Przy projektowaniu zachowujemy zasady użyteczności stron (strona dobrze odzwierciedla ofertę firmy, łatwo znaleźć informacje na stronie, dobra nawigacja, dobrze sprzedająca grafika)

 

Przebieg realizacji usługi


Zaprojektowanie szablonu graficznego (Layoutu) strony

Zaprojektowanie odpowiedniego szablonu, rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Podczas spotkania uzgadniamy rozmieszczenie najważniejszych pozycji strony takich jak logo, nawigacja, kontener treści oraz stopka. Po trzech dniach, od momentu przygotowania szkicu strony przesyłamy projekt.

 

Wybór odpowiednie hostingu

Kolejnym etapem  jest wybór odpowiedniego "hostingodawcy", spełniającego wszystkie nasze potrzeby. Osobiście polecamy firmę BLINK.pl, posiadają w swoim asortymencie serwery dynamiczne, ładujące się do 0,5 sekondy.

 

Utworzenie szablonu pod wybrany CMS

Uprzednio wybrany szablon graficzny, zostaję odpowiednio pocięty i zaimplementowany w kodzie szablonu. Proces ten trwa maksymalnie do siedmiu dni.

 

Wdrożenie CMS, oraz implementacja szablonu

Po wyborze CMS, spełniającego oczekiwania klienta, dokonujemy jego wdrożenia na serwer, następnie instalujemy wcześniej wykonany szablon.

 

Przekazanie danych 

Po sfinalizowaniu wymienionych powyżej czynności, klient otrzymuje dane logowanie do panelu administracyjnego (zaplecza systemu zarządzania treścią CMS), oraz bazy danych MySQL.


 

Dodatkowe czynności

Zalecamy podjęcie pozycjonowania swojej witryny w celu pozyskania nowych użytkowników, oraz zwiększania współczynnika konwersji. Dzięki pozycjonowania Państwa strona stanie się bardziej widoczna, co wpłynie na renomę oraz przełoży się na zakup towaru/usługi. W celu zapoznania się z dokładnym opisem naszej usługi proszę kliknąć w link poniżej.

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Przy wyborze pakietu "STANDARD", dedykowana dokumentacja za darmo !

 

 

 

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza agencja tworzy strony internetowe dla naszych klientów od ponad 7 lat. Wszystkie projekty są oparte o nowoczesny design i najnowsze dostępne technologie w projektowaniu web’owym. Sumiennie od ponad 4 lat działamy również w marketingu sieciowym, pozycjonujemy strony internetowe naszych klientów, realizujemy kampanie w Google Adwords, jak również prowadzimy ich profile firmowe w social media’ch wspierając tym samym rozwój ich biznesów.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych
Prosty i przyjazny dla użytkownika CMS Joomla/WordPress/Prestashop
Ponad 7 lat doświadczenie w branży
Dziesiątki zrealizowanych projektów i setki pozycjonowanych fraz
Roczna gwarancja na wykonaną stronę
Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866
Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866