DZIAŁ POMOCY ZDALNEJ

 

 Po kliknięciu na obrazku obok, zostanie włączone automatyczne pobieranie. Po włączeniu programu pokaże się Państwu okienko z dwoma wierszami "ID",

"HASŁO" które będzie trzeba przekazać naszemu konsultantowi.

Przejście na nowy program.

Po gruntownym sprawdzeniu działania w nowym środowisku Windows i wielu testach przechodzimy na nowy program. Program ten także jest prosty w obsłudze.
Po uruchomieniu programu wyświetli się 9 cyfrowy adres, który należy podać konsultantowi. Następnie ZAAKCEPTOWAĆ połączenie w oknie wyświetlanym na ekranie.

NIEZBĘDNIK

 

W tym dziale znajdziesz kodeki, programy i narzędzia, które są potrzebne w razie najczęstszych  problemów z działaniem systemu

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza agencja tworzy strony internetowe dla naszych klientów od ponad 7 lat. Wszystkie projekty są oparte o nowoczesny design i najnowsze dostępne technologie w projektowaniu web’owym. Sumiennie od ponad 4 lat działamy również w marketingu sieciowym, pozycjonujemy strony internetowe naszych klientów, realizujemy kampanie w Google Adwords, jak również prowadzimy ich profile firmowe w social media’ch wspierając tym samym rozwój ich biznesów.

Wybierając nas stawiasz na pewny rozwój Twojej firmy w sieci!
+48 785 976 866