Oferta

Usługa audytu IT ma na celu diagnozę oraz określenie obszarów podwyższonego ryzyka w działaniu IT Klienta.

Audyt IT wykonywany jest w obszarach:

  • Bezpieczeństwo systemów IT
  • Infrastruktura (sieć LAN, WAN, platforma serwerowa, desktopy i peryferia)
  • Aplikacje (desktopowe, biznesowe)
  • Bezpieczeństwo (testy black-box/white-box oraz testy socjotechniczne)
  • Urządzenia mobilne (zabezpieczenia, aplikacje mobilne, bezpieczeństwo)

  

Jeżeli niepokoi Cię działanie Twojego laptopa, albo komputera stacjonarnego musisz odwiedzisz serwis komputerowy. Webkon to firma działająca w regionie Konińskim, dla której naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych to codzienność. Przychodząc do nas możesz liczyć na to, że pomożemy Ci najszybciej, jak to możliwe.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie firmę Webkon ?


- Naprawa komputerów to profesja, w której mamy ponad pięcioletnie doświadczenie. Dzięki temu gwarantujemy klientom najwyższą jakość wykonywanej usług.
- Na wykonaną usługę dajemy miesięczną gwarancję.
- Działamy ekspresowo, zapewniając oszczędność czasu. Świadczymy również wizyty serwisanta w siedzibie klienta.

Nie wahaj się – wybierz najlepszy serwis komputerowy w Twoim regionie, nie musisz nigdzie jechać a usterka zostanie usunięta w mgnieniu oka.

 

 

strony internetowe konin

Dobrze wykonana strona internetowa to najlepsza reklama dla Twojej firmy !

 

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych zgodnych z obecnymi standardami. Projekt rozpoczynamy od rozmowy z klientem, przygotowaniu grafiki kończąc na jej zaprogramowaniu. Wykonujemy strony w formie wizytówki, oraz projekty bardziej rozbudowane, sklepy internetowe, portale społecznościowe. Poniżej znajduję się kompletny opis realizacji. Przy projektowaniu zachowujemy zasady użyteczności stron (strona dobrze odzwierciedla ofertę firmy, łatwo znaleźć informacje na stronie, dobra nawigacja, dobrze sprzedająca grafika)

 

Przebieg realizacji usługi


Zaprojektowanie szablonu graficznego (Layoutu) strony

Zaprojektowanie odpowiedniego szablonu, rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Podczas spotkania uzgadniamy rozmieszczenie najważniejszych pozycji strony takich jak logo, nawigacja, kontener treści oraz stopka. Po trzech dniach, od momentu przygotowania szkicu strony przesyłamy projekt.

 

Wybór odpowiednie hostingu

Kolejnym etapem  jest wybór odpowiedniego "hostingodawcy", spełniającego wszystkie nasze potrzeby. Osobiście polecamy firmę BLINK.pl, posiadają w swoim asortymencie serwery dynamiczne, ładujące się do 0,5 sekondy.

 

Utworzenie szablonu pod wybrany CMS

Uprzednio wybrany szablon graficzny, zostaję odpowiednio pocięty i zaimplementowany w kodzie szablonu. Proces ten trwa maksymalnie do siedmiu dni.

 

Wdrożenie CMS, oraz implementacja szablonu

Po wyborze CMS, spełniającego oczekiwania klienta, dokonujemy jego wdrożenia na serwer, następnie instalujemy wcześniej wykonany szablon.

 

Przekazanie danych 

Po sfinalizowaniu wymienionych powyżej czynności, klient otrzymuje dane logowanie do panelu administracyjnego (zaplecza systemu zarządzania treścią CMS), oraz bazy danych MySQL.


 

Dodatkowe czynności

Zalecamy podjęcie pozycjonowania swojej witryny w celu pozyskania nowych użytkowników, oraz zwiększania współczynnika konwersji. Dzięki pozycjonowania Państwa strona stanie się bardziej widoczna, co wpłynie na renomę oraz przełoży się na zakup towaru/usługi. W celu zapoznania się z dokładnym opisem naszej usługi proszę kliknąć w link poniżej.

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Przy wyborze pakietu "STANDARD", dedykowana dokumentacja za darmo !

 

 

 

 

 Zajmujemy się wdrażaniem specjalistycznego oprogramowania firm Wolters Kluwer, Asseco Poland, Certum, oraz Adobe. Wyposażymy Twoją firmę w sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie od "A do Z"

 

Projektujemy sieci komputerowe, instalujemy sieci komputerowe, administrujemy oraz sprawujemy opiekę techniczną nad całą infrastrukturą IT.

Projektując sieci komputerowe szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, niezawodności oraz funkcjonalności oferowanych przez nas rozwiązań, staramy się wykonać instalacja zgodnie z wizją klienta jak i bezpieczeństwem..

Podkategorie